the uk.

1/03/2011

Taigi, taigi.
Atrodo galiausiai apsisprendžiau. Kad ir kaip baisu tai atrodytų šią akimirką, man atrodo, kad noriu keliaut lauk iš Lietuvėlės ir ieškot ateities Jungtinė Karalystėj, tiksliau Škotijoje. Esu vienuoliktoj klasėj, berods pats metas daryti didelius sprendimus.

Šitie sprendimai jau turėjo pradžią, kai buvau vaikas - dvylikos ar trylikos metų.
Vaikas, kuris dar mažai ką suprato apie pasaulį ir sunkumus, kurie iškyla bežengiant gyvenimo taku. Tas vaikas, kurio optimizmo gyslelė dar nebuvo pažeista draudimų, menkinimų, galybės nusivylimų savim, o galu gale tinginystės graužulio. Aišku ir dabar optimizmas manyje tebegyvuoja, bet to neužtenka norint pasiekt savų tikslų.


Realus mąstymas. Taip. Šaltakraujiškas mąstymas? Dėl šito turiu abejonių. Išvis ne itin suvokiu ką tai reiškia. Savanaudiškas mąstymas? Matyt. Juk gyveni dėl savęs.

Galvoje jau gerą laiko tarpą įstrigę Florence And The Machine lyricai iš dainos Dog Days Are Over:

RUN FAST FOR YOU MOTHER, RUN FAST FOR YOUR FATHER
RUN FOR YOUR CHILDREN AND FOR YOUR SISTERS AND BROTHERS
LEAVE ALL YOUR LOVE AND YOUR LOVING BEHIND YOU
CAN'T CARRY IT WITH YOU IF YOU WANT TO SURVIVE


Taigi.
Turiu gerą vieną su puse meto galutinai pasiruošti žengimui į platųjį pasaulį.

Ar bijau? Aišku bijau. Ko bijau? Sunkumų. Bijau palikt jaukius mamos namus, bijau palikti šeimą ir draugus, bijau svetimos kalbos, bijau pasimest, bijau didelės šalies. Daug ko bijau.

The good part is that, žinau apytikriai keturias merginas, savo bendraamžes, kurios irgi taikosi palikt Lietuvą. Tad, aš ne viena. O vienai juk nebe taip baisu.

Eh.

Nežinau, kaip pristatysiu mamai savo planus.. Kaip jai viską išaiškinsiu. Tikiuos sulaukti paramos iš jos pusės, nes mama, kiek žinau, vis dar mano, kad keliausiu ne taip toli - į Vilnių. Apie studijas užsieny nė karto nešnekėjom.
Su tėčiu problemų nebus, nes jis tik mane ir stumia užsienin, rėžia, kad čia nerasiu ateities.
Apsidžiaugs, kai papasakosiu dabartinius planus.

Šimtąsyk keičiau nuomonę.
Ir, atrodo, dabar apsistojau ties tinkamiausia.

You Might Also Like

0 comments

instagram

Tweets