Šiandieninis įrašas, woop !

11/08/2010


Turiu penkias minutes.
Yes, tvarkausi savo laiką, You got that right.
21:30 jungiu kompą lauk, bekaaaz reikia skaityti Hamletą. Ir šiaip. Miegas yra gerai.
Esmė tame, kad noriu valgyt, bet valgyt neisiu, nes eisiu praustis, o tada lovon. Garantuotai užmigsiu su Šekspyru ant galvos ir galvoje. (arba ne) Stalčiukus galvoje paliksiu svarbesniem dalykam, You know.

Pila visą dieną. Kibiroja man kažkaip. Kibiroja.. hm. Lyja kibirais. Kaip iš kibiro, aha. Tarkim.
Yes.

Dvi minutės, riboju savo laiką.

Išeinu su tamsa ir grįžtu namo su tamsa. Visai patinka, tik gal kažkiek skaudu, nes kai šviesu sėdžiu užsidarius kažkokioj tais įstaigoj. Bet šiandien man tai negaliojo, paslampinėjau po itin šlapią miestą ir vėl lietus ir šlapdriba sugadino šiandien ryte tiesintus plaukus. Viskas ! Specialiai ir vaikščiosiu dabar tokia.

21:30 jau.
Bet dar pabaigsiu.

Bijau piktų žmonių piktų žvilgsnių. Ir, kai tenka pajusti antipatiją. Šiandien taip buvo. Kai atėjau į cukrainę pasijutau Santos neprašyta ir tartum įsiterpus į jų tą menininkų šeimą. O tik draugaut noriu.

Žodžiu.

Nuo 3 iki 6 pamokos nervinaus, baisiai. Maždaug rinkis. Renkuosi, na, kas svarbiau visgi. Atleisk, jei skaitai. Bet labai abejoju ar skaitysi, matyt jau seniai pamiršai, kad daviau Tau šitą link'ą, kur talpinu žiupsnelį savo gyvenimo. Tikiuos būsi draugė ir suprasi. Viliuos.

Anyway. Apibendrinus gera diena. Lietus, šaltyšiai ir nuo šalčio paraudusios kojos. (sijonas šiandien nelabai į temą buvo)
Juoda arbata įtartinai skani pasivaideno. (gal dėl savo šilumos šalty)
Kumštinės pirštinės.
Ir dizaino mokytojos pagyros.
Patiko.

21:36 viskas.
Laužau savo grafikus. Einu skaitinėti. Labanaktis, pasauli.

You Might Also Like

0 comments

instagram

Tweets